Biuro Turystyki PTTK mieszczące się przy ulicy Długiej 45 w Gdańsku Oferuje:

Usługi przewodnickie w językach:
niemieckim, angielskim, rosyjskim, francuskim, fińskim, szwedzkim, norweskim, duńskim, włoskim, hiszpańskim, chorwackim, serbskim, węgierskim, chińskim i japońskim.

Nasi przewodnicy są profesjonalnie przygotowani do świadczenia swoich usług i starają się rzetelnie spełniać wszystkie życzenia klientów, dotyczące zwiedzania Trójmiasta i okolic. Są oni do Państwa dyspozycji przez cały rok, niezależnie od pory roku i pogody.

Spacery po:

Głównym Mieście, Starym Mieście, Fortyfikacjach obronnych i średniowiecznych Gdańska, Westerplatte, Oliwie, Sopocie, Gdyni, Szlakiem Wolności, Szlakiem Sławnych Noblistów Wycieczki po Kaszubach, Kociewiu, Żuławach i Dolnym Powiślu Wycieczki na Zamek w Malborku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


1.Sopot – perła uzdrowisk

Spacer deptakiem ul. Bohaterów Monte Cassino, Dworek Sierakowskich, Skwer Kuracyjny z pijalnią wód zdrojowych, molo sopockie, Park Południowy z grzybkiem inhalacyjnym, Muzeum Miasta Sopotu, przystań rybacka, źródło św. Wojciecha.

Czas trwania ok. 4 godz.

2.Przez Park Północny do Opery Leśnej

Skwer Kuracyjny – molo – Grand Hotel, Park Północny i średniowieczne Grodzisko i jego atrakcje. Dolina Prątki i malownicze jezioro. Opera Leśna istniejąca od 1909 r. – zabudowa amfiteatru i sceny.

Czas trwania ok. 6 godz.


WIĘCEJ INFORMACJI:

BIURO TURYSTYKI PTTK
ul Długa 45, 80-827 Gdańsk
tel./ fax: 58 301 60 96
e-mail: biuro@pttk-gdansk.pl