Biuro Turystyki PTTK mieszczące się przy ulicy Długiej 45 w Gdańsku Oferuje:

Usługi przewodnickie w językach:
niemieckim, angielskim, rosyjskim, francuskim, fińskim, szwedzkim, norweskim, duńskim, włoskim, hiszpańskim, chorwackim, serbskim, węgierskim, chińskim i japońskim.

Nasi przewodnicy są profesjonalnie przygotowani do świadczenia swoich usług i starają się rzetelnie spełniać wszystkie życzenia klientów, dotyczące zwiedzania Trójmiasta i okolic. Są oni do Państwa dyspozycji przez cały rok, niezależnie od pory roku i pogody.

Spacery po:

Głównym Mieście, Starym Mieście, Fortyfikacjach obronnych i średniowiecznych Gdańska, Westerplatte, Oliwie, Sopocie, Gdyni, Szlakiem Wolności, Szlakiem Sławnych Noblistów Wycieczki po Kaszubach, Kociewiu, Żuławach i Dolnym Powiślu Wycieczki na Zamek w Malborku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


1.Gdynia – miasto z morza i marzeń

Bulwar Nadmorski, Pomnik „Ryby” Adama Smolany i „Zaginionych na morzu”, Skansen Uzbrojenia, przejście na Kamienną Górę, Pomnik H. Sienkiewicza, Platforma widokowa, zejście na Plac Grunwaldzki, Teatr Muzyczny, Skwer Przyjaciół Gdyni, Pomnik Festiwalu Filmów Fabularnych, Tablica Pamiątkowa Czynu Zbrojnego Na Morzach i Oceanach, Fontanna, Pomnik Leonida Teligi, Basen Mariusza Zaruskiego, Planetarium im. Ledóchowskiego, Państwowy Instytut Rybacki o Akwarium Morskie, Pomnik Josepha Konrada Korzeniowskiego, Nadbrzeże Pomorskie, Okręt Muzeum „Dar Pomorza” i ORP „Błyskawica”

Czas trwania ok. 4 godz.


WIĘCEJ INFORMACJI:

BIURO TURYSTYKI PTTK
ul Długa 45, 80-827 Gdańsk
tel./ fax: 58 301 60 96
e-mail: biuro@pttk-gdansk.pl